بانک گردشگری

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۴:۳۱ ۵۴۰
گروه: خدمات
وضعیت:
چچ
دستگاه رمز یکبار مصرف

دستگاه رمز یکبار مصرف

معرفی

دستگاه رمز یک­ ‌بارمصرف بانک گردشگری چیست؟

این دستگاه از لحاظ ظاهری شبیه به یک ماشین حساب است و در صورت دریافت و فعال‌سازی آن در یکی از شعب بانک گردشگری، هر زمان که قصد انجام تراکنش های اینترنتی را داشته باشید، یک رمز از دستگاه درخواست می‌کنید و این رمز بر روی دستگاه نمایش داده می شود و انجام تراکنش شما با وارد کردن این رمز به طور کامل صورت می‌گیرد. فایده استفاده از دستگاه رمز یکبار مصرف این است که اگر نام کاربری و رمز عبور اینترنتی شما ناخواسته به دست کسی بیفتد، بدون در اختیار داشتن دستگاه رمز یکبار مصرف و رمز نمایش داده شده بر روی آن قادر به انجام تراکنش در حساب‌های شما نخواهد بود و حساب بانکی شما از امنیت بسیار بالاتری برخوردار می‌شود.

مشتریان محترم حقوقی نیز برای ثبت امضا یا مهر در انجام عملیات مالی بر روی سپرده‌های حقوقی و مشترک می‌توانند از دستگاه رمز یک‌بارمصرف بانک گردشگری استفاده کنند.

مزایای استفاده از دستگاه رمز یک‌بارمصرف چیست؟

  • امکان تأمین امنیت بیشتر در انجام عملیات بانکی در سامانه بانکداری مجازی،
  • امکان جابجایی مبالغ بالاتر از سقف تعیین‌شده در مقایسه با استفاده از رمز ثابت،
  • امکان مدیریت حساب‌های حقوقی به‌منظور انتقال یا برداشت از حساب‌ها برای مشتریان حقوقی.

نکاتی که درباره دستگاه رمز یاب یک‌بارمصرف باید بدانید:

  • هر دستگاه دارای شماره منحصربه‌فردی است که در پشت آن ثبت شده و مختص یک مشتری است.
  • رمزهای تولیدشده توسط دستگاه برای مدت‌زمان 30 ثانیه معتبر و قابل‌استفاده هستند و در صورت عدم استفاده از رمز تولیدشده از دستگاه در مدت 30 ثانیه، رمز از درجه اعتبار ساقط می‌شود. درصورتی‌که رمز نمایش داده‌شده به‌صورت چشمک‌زن باشد، نباید از آن رمز استفاده کرد.
  • برای دریافت راهنمای استفاده از دستگاه رمز یک‌بارمصرف "اینجا" را کلیک کنید.
چگونه می‌توان دستگاه رمز یاب یک‌بارمصرف را تهیه کرد؟
برای دریافت دستگاه رمز یک‌بارمصرف می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک گردشگری و ارائه درخواست کتبی، دستگاه مذکور را دریافت کنید.

دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123950 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادات و یا سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.
فهرست طبقات خدمات اینترنتی
پربازدیدترین محصولات و خدمات خدمات اینترنتی