بانک گردشگری

۱۳۹۹/۰۶/۲۸ ۰۹:۲۴ ۸۰۴
گروه: خدمات
وضعیت:
چچ
کارت هدیه

کارت هدیه

معرفی
کارت هدیه گردشگری چیست؟
دادن هدایا به مناسبت‌های مختلف به دوستان و عزیزان از سنت‌های پسندیده ایرانی است. اما شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد هدیه ای دریافت نموده باشید که به آن نیاز نداشتید یا مناسبتان نبوده است. شما می توانید با استفاده از کارت هدیه بانک گردشگری، مبلغی را که می خواهید به عزیزان، دوستان یا همکارانتان هدیه دهید را به یک حساب کارت هدیه واریز نمایید و کارت را به آنان هدیه دهید. کارت هدیه بانک گردشگری کارتی است که به‌صورت بی‌نام صادر شده و دوستان و عزیزان شما با استفاده از آن، می‌توانند آنچه را که به آن نیاز دارند را از کلیه فروشگاه‌ها و یا از طریق اینترنت خرید نمایند.

چگونه می‌شود کارت هدیه بانک گردشگری را تهیه نمود؟
برای تهیه کارت هدیه بانک گردشگری می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک گردشگری و پرداخت مبلغ مورد نظر خود، یا از طریق کیوسک‌های بانک گردشگری و برداشت از حساب خود، کارت هدیه برابر با آن مبلغ را دریافت نمایید. البته اگر مشتری بانک گردشگری باشید می‌توانید درخواست خود را از طریق اینترنت بانک نیز به ثبت برسانید.

کارت های هدیه بانک گردشگری چه طرحهایی دارد؟
با انتخاب کارت‌های هدیه بانک گردشگری می‌توانید متفاوت باشید. چراکه برای هر نیاز شما از تبریک تولد و ازدواج تا گرامیداشت اعیاد مذهبی، بانک گردشگری کارت هدیه‌ای با طرح ویژه آن مناسبت آماده کرده است. در حال حاضر کارت‌‌های بانک گردشگری در بیش از 75 طرح مختلف ویژه مناسبت‌های مختلف قابل‌ارائه است که می توانید با مراجعه به شعب و دریافت کاتالوگ و یا کلیک کردن بر روی گزینه های زیر، طرح مورد نظر خود را مشاهده و انتخاب نمایید. علاوه بر تنوع بی‌نظیر طرح ها، امکان چاپ متن درخواستی شما نیز بر روی این کارت‌ها وجود دارد.
برای مشاهده کارت های هدیه بر اساس ماه های تولد اینجا را کلیک کنید.
فهرست طبقات کارت های الکترونیک
پربازدیدترین محصولات و خدمات کارت های الکترونیک