بانک گردشگری

۱۳۹۹/۰۶/۲۸ ۱۹:۰۰ ۴۴۸
گروه: خدمات
وضعیت:
چچ
کارت مجازی

کارت مجازی

معرفی

کارت مجازی چیست؟
آیا شما در کسب‌وکار خود با تعداد زیادی از مشتریان مواجه هستید که تراکنش های متعدد واریزی از طرف این مشتریان به حساب شما صورت می پذیرد؟ آیا در مدیریت و عملیات حسابداری این واریزها مشکل دارید؟ ما برای رفع این مشکل شما چاره‌اندیشی کرده‌ایم. راه‌حل این مشکل استفاده از کارت مجازی است. این نوع کارت به‌صورت فیزیکی صادر نمی‌شود و فقط یک شماره کارت 16 رقمی است که بنا به درخواست شما و بر روی سپرده مورد نظرتان، به تعداد درخواستی صادر می‌شود. به‌این‌ترتیب دریافت‌های شما از ابتدا بر اساس مشتریان شما دسته‌بندی می‌شود.

خدمات کارت مجازی
مشتریان شما می‌توانند از سایر کارت‌های بانک گردشگری و یا از کلیه کارت‌های عضو شتاب به کارت مجازی خود انتقال وجه انجام دهند. امکان اخذ صورتحساب بر اساس کارت دریافت‌کننده نیز در این سیستم فراهم شده است.
شما صاحبان کارت مجازی می‌توانید به هر یک از مشتریان خود که بیشترین تراکنش مالی را با آن‌ها دارید، یک شماره کارت منحصربه‌فرد که اختصاص دهید. مقصد کلیه پول‌های واریزشده به حساب شما همان حساب اصلی و واحد شماست که نزد بانک گشوده‌اید. به‌بیان‌دیگر این نوع حساب برای مدیریت تراکنش‌های شما مناسب است و شما می‌توانید بدون نیاز به گشودن حساب‌های متعدد، با داشتن یک حساب مسیرهای ورودی پول به حسابتان را تحت کنترل بگیرید و برای این کار نیازی به دریافت صورتحساب و یا ریز عملیات نخواهید داشت.

چگونه می توان کارت مجازی را دریافت نمود؟
شما با مراجعه به یکی از شعب بانک گردشگری و ارائه درخواست به هر تعداد، کارت‌های مجازی موردنیاز خود را تحویل می‌گیرید.

دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123950 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و یا سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.
فهرست طبقات کارت های الکترونیک
پربازدیدترین محصولات و خدمات کارت های الکترونیک