بانک گردشگری

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۸:۱۶ ۱۱۲۴
گروه: خدمات
وضعیت:
چچ
سپرده کوتاه مدت عادی

سپرده کوتاه مدت عادی

معرفی
سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی چیست؟
شما با سپرده‌گذاری در حساب سپرده کوتاه‌مدت عادی می‌توانید علاوه بر سرمایه‌گذاری نزد بانک، در فعالیت‌های اقتصادی کوتاه‌مدت شرکت نموده و در سود این فعالیت‌ها به‌صورت سود علی‌الحساب ماهانه و قطعی سالانه برخوردار شوید. علاوه بر آن افتتاح یک حساب سپرده کوتاه‌مدت عادی به شما این امکان را می‌دهد تا در هر زمان که مایلید، مبلغی به حسابتان واریز و یا از آن برداشت نمایید و از کلیه ابزارهای برداشت شامل کارت، اینترنت بانک، موبایل بانک و... بهره‌مند شوید.

این حساب برای چه کسانی مناسب است؟
این حساب برای شما مناسب است اگر:
  • مایلید هر زمان که اراده کردید به مبلغ موجودی سپرده خود دسترسی داشته باشید.
  • به دنبال یک سپرده آسان و پرسود هستید.
  • در سبد عملیات مالی و بانکی خود جای خالی یک سپرده پرکاربرد را احساس می‌کنید.

چگونه می‌توان افتتاح حساب کرد؟
افتتاح این سپرده برای کلیه افراد بالای 18 سال و اشخاص حقوقی به سهولت امکان‌پذیر است.
همچنین می توانید با مراجعه به بخش درخواست تعریف مشتری در سایت بانک گردشگری نسبت به ورود اطلاعات خود اقدام نمایید تا افتتاح حساب شما در شعبه در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.

حداقل مانده حساب و حداقل زمان چقدر است؟
  • شما می‌توانید بعد از تنها یک ماه از افتتاح حساب، اولین سود خود را دریافت نمایید. در پایان هر ماه نیز سود سپرده شما بر مبنای حداقل مانده ماه طبق ضوابط بانک مرکزی محاسبه شده و به حساب شما واریز می‌گردد.
  • امکان افتتاح حساب بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک و تنها از طریق اینترنت بانک گردشگری

از چه طریق می‌توان از حساب پول برداشت کرده و یا به آن پول واریز کرد؟
شما می‌توانید به‌ وسیله کارت‌های بانکی، دفترچه حساب، خدمات اینترنتی و سایر ابزارهای مجاز و موجود بانکی، از حساب خود پول برداشت نموده و یا مبلغی را به آن اضافه کنید.

مدارک مورد نیاز
اشخاص حقیقی : اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی .
اشخاص حقوقی : اصل ‌شرکت نامه و تصویر مدارک ثبتی و قانونی و هویتی اعم از اساسنامه (در اساسنامه می‌بایست امکان افتتاح حساب کوتاه‌مدت قیدشده باشد)، ، اظهارنامه ثبت شرکت و اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی مدیران و صاحبان امضا شرکت به همراه نمونه امضا، شناسه ملی و کد اقتصادی.

دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123950 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و یا سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.
فهرست طبقات حساب‌های بانکی
پربازدیدترین محصولات و خدمات حساب‌های بانکی