بانک گردشگری

۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ۰۹:۳۰ ۷۸۲
گروه: خدمات
وضعیت:
چچ
حساب مدت دار ارزی

حساب مدت دار ارزی

معرفی
حساب سپرده سرمایه گذاری مدت دار ارزی
نوعی حساب بانکی است که به تقاضای اشخاص حقیقی یا حقوقی و به‌موجب قرارداد بین بانک و متقاضی افتتاح می‌شود. در این نوع حساب مشتریان، بانک را وکیل قرار می‌دهند تا وجه این سپرده را مطابق قانون عملیات بانکی بدون ربا، به کار گرفته و منافع حاصله را طبق آئین‌نامه و مقررات مربوطه پس از کسر حق‌الوکاله بانک متناسب با مبلغ و مدت، محاسبه و به سپرده‌گذاران پرداخت کند.
شرایط و مقررات حساب سپرده سرمایه‌گذاری مدت‌دار
  • حداقل مدت سپرده سرمایه‌گذاری مدت‌دار به‌منظور کسب سود از زمان افتتاح 1 ماه و حداکثر 12 ماه است.
  • سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار، به هنگام سررسید در صورت عدم دریافت درخواست کتبی از سوی سپرده‌گذار برای دوره‌های بعدی تمدید می‌شود.

این حساب برای چه کسانی مناسب است؟
اگر وجوه ارزی در اختیار دارید که در کوتاه‌مدت به آن نیاز ندارید و همچنین به دنبال راهی برای حفظ ارزش پول خود و سرمایه‌گذاری آن هستید، ما سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

حداقل وجه موردنیاز برای افتتاح حساب‌ مدت‎دار ارزی چقدر است؟
حداقل مبلغ افتتاحیه حساب و همچنین مانده‌حساب سپرده سرمایه‌گذاری مدت‌دار ارزی، برای هریک از ارزهای دلار آمریکا، یورو، پوند انگلیس 1000 واحد است.

دریافت اطلاعات بیشتر
شما می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز و 7 روز هفته با شماره تلفن 02123095 تماس گرفته و نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و یا سوالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره مند شوید.
فهرست طبقات حساب و خدمات ارزی
پربازدیدترین محصولات و خدمات حساب و خدمات ارزی