بانک گردشگری

۱۳۹۹/۰۸/۲۱ ۰۹:۳۸ ۵۲۷
گروه: خدمات
وضعیت:
چچ
کارت هواداری پرسپولیس

کارت هواداری پرسپولیس

معرفی
کارت هواداری پرسپولیس:
کارت هواداری پرسپولیس کارتی از نوع کارت‌های دو منظوره (Magnet + Rfid) است که علاوه بر خدمات ارزش افزوده ویژه برای مشتریان، قابلیت بهره‌برداری در سامانه ‌های ناوگان حمل و نقل شهری را نیز دارا می‌باشد. این کارت فاقد حق عضویت بوده و صرفا مبلغ 50.000 ریال به عنوان کارمزد صدور و شخصی سازی کارت هواداری از مشتریان وهوادران اخذ می‌شود.همچنین بهره‌برداری به عنوان کارت هویتی و شناسایی در مقاصد مختلف امکان پذیر است.
جامعه هدف:
محدوده کاربران کارت همه هموطنان گرامی؛هواداران باشگاه پرسپولیس اعم از مشتریان حقیقی و حقوقی و مشتریان بانک گردشگری است که به دلیل خدمات ارزش افزوده مبتنی بر این کارت، متقاضی دریافت آن خواهند بود.
نحوه صدور کارت
در هریک از شعب بانک گردشگری پس از مراجعه هواداران و افتتاح سپرده و درخواست صدور کارت (جاری ،کوتاه مدت ،بلند مدت) برای ایشان کارت هواداری صادر می‌شود.
خدمات و قابلیت ‌ها:
خدمات بانکی بر اساس استانداردهای شبکه شتاب:
خرید کالا و خدمات / اعلام مانده حساب / دریافت وجه (خودپرداز) /عملیات رمز کارت صورت حساب / انتقال وجه / پراخت قبوض / خرید شارژ تلفن همراه
خدمات ارزش افزوده:
گردشگری :
آژانس سفرهای کهکشانی: ارائه تخفیف درهزینه بلیط اتوبوس، قطاروهواپیما و تورهای گردشگری CIP فرودگاه امام و مهرآباد : شامل خدمات فرودگاهی همچون دریافت کارت پرواز خدمات مسافری، ویلچر و ...
خدمات Fast Track همچون گیت اختصاصی و حمل و تحویل بار ،خدمات ترنسفرو پارکینگ.
اقامت :
مجموعه هتل فرودگاهی: ارائه تخفیف استفاده از خدمات اقامتی، غذا و نوشیدنی و تفریحی – رفاهی
اقامت‌های بوم گردی: ارائه تخفیف در سفر به اقامتگاه‌های بوم گردی مجموعه هتل‌های طرف قرارداد با سمگا
حمل و نقل :
ناوگان حمل و نقل شهری: بهره‌برداری از کارت در مترو، اتوبوس و پارکومتر
سرویس خودرو :
حمل ونقل فرودگاهی از درب منزل: خدمات رایگان ترنسفرVIP از طریق انعقاد قرارداد با شرکت‌های خصوصی، ارائه تخفیف در هزینه ‌های خدماتی همچون امداد سیار و فنی خودرو، تعویض لاستیک و پنچری ، سوخت رسانی ، سرویس خودرو درب منزل ،کارواش و... طی قرارداد با شرکت تامین کننده خدمات.
لیزینگ :
تسهیلات لیزینگ خرید واحدها‌ی تجاری، اقلام سرمایه‌ای، خودرو و .... با شرایط تعدیل شده.
بیمه :
بیمه آرمان :استفاده از این کارت به عنوان کارت بیمه تکمیلی برای برخورداری از خدمات درمانی وهمچنین خدمات بیمه عمر، بدنه ماشین، شخص ثالث، آتش سوزی و حوادث و... با ارائه تخفیف بر اساس 3 پکیج ویژه طراحی شده (مشتمل بر انواع بیمه‌ها).
باشگاه سپنتا :
برخورداری دارندگان این کارت از خدمات تخفیفی ارائه شده از سوی پذیرندگان باشگاه سپنتا.
اپلیکیشن پرسپولیس :
استفاده از این کارت در اپلیکیشن ویژه باشگاه به منظور برخورداری از تخفیفات خرید لوازم ورزشی، برخورداری از خدمات ویژه ورزشی همچون رزرو جایگاه و خرید بلیط جایگاه مد نظر.
اپلیکیشن گردش پی :
برخورداری از خدمات موجود اپلیکیشن گردش پی و شارژ کیف پول هواداران مبتنی بر رتبه هواداری در این اپلیکیشن به منظور بهره‌مندی از خدمات.
خدمات کارگزاری:
ارائه سهام بانک یا واحدهای صندوق سرمایه گذاری به دارندگان کارت هواداری با توجه به نحوه و میزان استفاده از کارت و رتبه مشتری در کارت هواداری.
خدمات بانکی:
اولویت در دریافت خدمات حضوری، تخصیص صندوق امانات، تخفیفات کارمزدی و ... با نشان دادن کارت در شعبه.
POS هواداری :
پذیرندگان POS می‌توانند با نصب پایانه‌های فروشگاهی بانک گردشگری و دریافت کارت هواداری علاوه بر استفاده از مزایای این کارت، با توجه به میزان استفاده از پایانه‌ها از خدمات دیگری همچون تسهیلات ویژه مندرج درپکیج پذیرندگان، عدم مسدودی ودیعه پوز سیار، دریافت پایه POS و دریافت مودم و...بهره‌مند گردند.
خدمات انگیزشی:
ارائه لباس ورزشی پرسپولیس و توپ بازی‌های باشگاه با امضای بازیکنان به قید قرعه به هوادارن.
حضور هواداران در محل تمرین باشگاه و بازدید از باشگاه.
حضور در گردهمایی‌های باشگاه و گرفتن عکس یادگاری با بازیکنان تیم
دریافت کارت هدیه با انتخاب تصویر دلخواه صحنه‌های به یادماندنی بازی‌های پرسپولیس و تصویر بازیکنان مورد علاقه در آلبوم تصاویر کارت هدیه هواداری
از بین هواداران دو آتیشه به قید قرعه 5 نفر برای حضور در جایگاه VIP معرفی خواهند شد.
فهرست طبقات کارت های الکترونیک
پربازدیدترین محصولات و خدمات کارت های الکترونیک